Plavci Loko úspěšní na nominačních krajských přeborech

plavani 2022 01 m

Sérii závodů krajských přeborů, které byly vesměs nominační na vrcholné celostátní soutěže, mají za sebou plavci TJ Loko UP GROUP Trutnov. Že byly většinou vydařené, dokumentují zisky medailových umístění, osobních a oddílových rekordů.

Stupně vítězů při mezikrajských přeborech žactva 12–14 let v České Třebové si oblíbili trutnovští plavci, když vybojovali 25 medailových umístění. Matěj Havlík získal tři zlaté a čtyři bronzové (3-0-4), k tomu překonal 20 let staré oddílové rekordy Jakuba Jarkovského na 800 a 1500 VZ.

Další medaile vylovili Adéla Mačková (1-2-4), Martina Šlechtová (1-0-1), Eliška Voborníková (0-2-1), Barbora Hylenová (0-2-1), Lukáš Netík (0-0-1), dívčí štafeta (1-1-0). Ještě závodili Štěpán Černý, Štěpánka Špetlová a Adam Sýkora.

Bischofová, Umlaufová a Havlík získali tituly v dálkovém plavání

Plavci Terezie Bischofová, Tereza Umlaufová a Matěj Havlík z TJ Loko UP Group se poslední březnovou neděli stali mistry republiky v dálkovém plavání.

plavani 2022 01 m

Na šampionátu v pražském Podolí o víkendu 2. - 3. 4., kde o české tituly bojovaly všechny věkové kategorie, absolvovali trutnovští plavci závod na 5 kilometrů. Na této distanci získali tři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Ve starších žácích si pro zlato doplaval Matěj Havlík. Svůj skvělý výkon ozdobil oddílovými rekordy na 3 a 5 kilometrů. „Časy 38:10,3 a 1:03:50,5 sebral rekordy po dlouhých dvaceti letech Kubovi Jarkovskému,“ upozornil trenér Tomáš Břeň.

Ve starších žákyních slavil trutnovský klub double. V infarktovém souboji si dohmátla pro zlato Tereza Umlaufová před Adélou Mačkovou. Mezi mladšími juniorkami zvítězila Tereza Bischofová.

Z první pozice po třech a půl kilometrech odstoupila kvůli zdravotní indispozici Martina Šlechtová a pátý doplaval Lukáš Netík.

Zdroj: trutnovinky.cz

Plavci Loko získali na šampionátu žáků šest medailí

Po dvou letech, z důvodu koronaviru, se vrátili plavečtí žáci na vrcholné domácí soutěže. Trutnovští závodníci z TJ Loko UP Group se zúčastnili mistrovství republiky žactva v Litoměřicích na pětadvacetimetrovém bazénu. A šampionát se jim povedl.

plavani trutnov mistrovstvi zaku 2022 04

Plavecké přípravky od září 2021

Tréninky všech plaveckých skupin (stávajících členů), které ovlivnil Coronavir, začínají ve stejném složení a ve stejných časech v týdnu od 6.-10.9. (rodiče s dětmi od 16.9.). Podmínkou účasti je uhrazený příspěvek na rok 2021 v symbolické výši 200 Kč (příspěvek TJ Loko a ČSPS). V případě nejasností kontaktujte své trenéry a instruktory.

Noví plavci budou zařazeni dle kapacity a přihlášek – viz. leták. Na první hodinu, prosíme, přineste vyplněnou přihlášku a GDPR. Ostatní pokyny na místě.“

 

plavecke pripravky 2021

Plavkyně Bischofová se blýskla v Kyjevě a je vděčná za každý trénink

plavani 2021 01 m

Osmi osobními rekordy a zlatou medailí na 200 motýlek ozdobila svou reprezentační premiéru trutnovská plavkyně Terezie Bischofová. Čtrnáctiletá závodnice Lokomotivy se představila na Mezistátním utkání juniorů v Kyjevě ve skvělém světle a přispěla k celkovému třetímu místu české výpravy.

Trutnovská reprezentantka, která kráčí ve stopách slavnější oddílové kolegyně Martiny Elhenické, byla na mezinárodní mítink nominována již loni, ale týden před zahájením byly závody v Banské Bystrici zrušené kvůli covidu. „Tenkrát to pro mě byla super zpráva. Měla jsem radost, že konečně zúročím dřinu, navíc jsem měla formu, ale bohužel to nedopadlo. Vše jsem si ale vynahradila až teď v Kyjevě,“ povídala mladá plavkyně.

Nejlepší současní sportovci - Plavání

Historicky nejlepší plavci oddílu

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965