Oddíl PLAVÁNÍ TJ LOKO UP GROUP – výroční zpráva za rok 2020

Jak se nám dařilo v loňském roce………….

Rok 2020 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP, stejně jako pro celý sport ovlivněný „Covidem“. Velmi problematické pro náš oddíl bylo opakované uzavírání bazénu, nutnost realizace alternativních „suchých“ tréninků a hledání možností pro trénink ve vodě v ČR mimo Trutnov a v zahraničí.

Po sportovní stránce, vzhledem ke zrušení všech bazénových mezinárodních soutěží, MČR všech věkových kategorií, Krajských přeborů, Českých pohárů a řady dalších soutěží, není moc co hodnotit. Martina Elhenická, zařazená ve VSC, bojovala úspěšně na několika závodech v zahraničí a opět vyhrála hlavní závod VC Trutnova (200 VZ), která se ještě před uzavřením bazénu uskutečnila. Zvítězila i při ČP v dálkovém plavání v Račicích. Naši nejlepší plavci vycestovali na Memoriál Petruszewicze do polské Wroclawi. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného v roce 2020 působili Michal Jerman, Tomáš Havelka, Terezie Bischofová, Nicol Kirschová, Kristýna Voborníková a kritéria splnila i Veronika Hůlková.

vyrocni zprava plavani 2020 01

Oddíl PLAVÁNÍ TJ LOKO UP GROUP – výroční zpráva za rok 2018

Jak se nám dařilo v loňském roce………….

Rok 2018 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům dařilo, i když poprvé od roku 2006 jsme neměli zastoupení na světové soutěži. Na mezinárodním poli v reprezentačním dresu nás reprezentovala Veronika Hůlková na mezistátním víceutkání v Plzni. V reprezentačním výběru jsme měli zastoupení v Heleně Blahové, která však přestoupila do H. Králové. V resortním centru MŠMT byla zařazena Martina Elhenická a Klára Šimánová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková, Veronika Hůlková, Helena Blahová, Eliška Šutriepková, Radka Stoklasová, Pavlína Smolíková, Michal Jerman, Jakub Pásler a Aleš Umlauf.

Na českých mistrovstvích se zástupcům Lokomotivy velmi dařilo. Družstvo žen v plavecké lize potvrdilo dlouhodobou příslušnost k české špičce a potřinácté v řadě postoupilo do finále, kde obsadilo opět 4. místo ve složení Pechancová, Elhenická, Holubová, Šimánová, Šolínová, Hůlková, Jermanová. Předtím zlato 2009, stříbro 2014, bronz 2007 a 2008.

vyrocni zprava 2018 01

Mezi dospělými vybojovaly ženy 9 medailí, o které se postarala Martina Elhenická (3 zlaté - 3 stříbrné – 2 bronzové) a loučící se Aneta Pechancová stříbrem na své kraulové padesátce.

Oddíl PLAVÁNÍ TJ LOKO UP GROUP – výroční zpráva za rok 2017

Rok 2017 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP opět velmi úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům dařilo skvěle. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí), Kláře Šimánové (starší junioři) a Heleně Blahové (mladší junioři). V celostátním SCM byla zařazena Klára Šimánová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková, Veronika Hůlková, Helena Blahová, Eliška Šutriepková, Jakub Pásler a Aleš Umlauf.
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické a Kláře Šimánové. Martina reprezentovala ČR na MS (50) v Budapešti – 19. místo a SU v Taipei (50) – 9. místo ve štafetě. Klára skvěle reprezentovala na MEJ v Netanye (50) - 14. místo v semifinále a MSJ v Indianapolis (50) - 19. místo.
Na českých mistrovstvích se zástupcům Lokomotivy také velmi dařilo. Družstvo žen v plavecké lize potvrdilo dlouhodobou příslušnost k české špičce a podvanácté v řadě postoupilo do finále, kde obsadilo potřetí v řadě 4. místo ve složení Pechancová, Elhenická, Holubová, Šimánová, Šolínová, Brádlová a Blahová. Předtím zlato 2009, stříbro 2014, bronz 2007 a 2008.

vz plavani 2

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2016

Rok 2016 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP opět velmi úspěšný. Jak říká název oddílu, podařilo se podepsat smlouvu s novým generálním partnerem do roku 2020.
Po sportovní stránce se plavcům výrazně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byla zařazena Kateřina Holubová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Klára Šimánová, Romana Lankašová, Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková a Aleš Umlauf.

tn vz 2016  1

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2015

Rok 2015 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko FM Servis opět velmi úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům převážně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byly zařazeny plavkyně Holubová a Suková. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Holubová, Suková, Šimánová, Kosinková, Lankašová, Brádlová a Šolínová.

tn vz 1
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické, která reprezentovala ČR na Světové Univerziádě v korejském Gwangju, kde vybojovala ve finálových závodech 2 x 8. místo na 800 a 1500 VZ. Poprvé Martina plavala na Mistrovství světa v dlouhém bazénu v ruské Kazani, kde obsadila 22.místo na 1500m VZ.

Nejlepší současní sportovci - Plavání

Historicky nejlepší plavci oddílu

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965