Stříbro pro trutnovské plavce v soutěži družstev o „Modrou stuhu města Náchoda“

Trutnovští plavci se opět zúčastnili tradičního závodu „Modrá stuha města Náchoda“, kde letos vybojovali krásné druhé místo v soutěži družstev.  Hlavním závodem byl prsařský dvojboj sestávající se z disciplín 50 m a 200 m prsa. Z mladších žákyň zvítězila Michaela Kosinková, když na padesátce obsadila čtvrté místo (41,62) a na dvoustovce zvítězila (3:04,31). Z mladších žáků se z druhého místa radoval David Šrůtek, který si na padesátku vyplaval třetí místo (41,88) a na dvoustovce vybojoval místo druhé (3:07,62). Za starší žákyně si dvěmi zlatými medailemi (50m 36,18 a 200 m 2:45,49) vítězství zajistila Kateřina Holubová. V ostatních závodech ještě získala jednu stříbrnou a 3 bronzové medaile. Její oddílová kolegyně Barbora Suková  si druhým místem na 50 m prsa (38,21) a třetím místem na 200 m prsa (2:54,86) vybojovala umístění druhé.
Další medailové umístění získali: Patrik Krause 0-2-2, Matěj Suk 0-1-0, Petra Havelková 1-1-2, Romana Lankašová 0-1-0, Eliška Svobodová 0-2-1.