Stolní tenis - divize žen

Jedenáct roků uplynulo od posledního celkového vítězství družstva žen TJ Lokomotiva Trutnov v divizi žen Královéhradeckého a Pardubického kraje, úspěšného boje v následné kvalifikaci a postupu do 2. ligy žen. Duben 2016 rozhodne, jestli i současné družstvo na tento úspěch naváže, když za celkové vítězství v soutěžním ročníku 2015/2016 si účast v kvalifikaci vybojovalo.
V 16 odehraných utkáních divize žen nepoznalo naše družstvo hořkost porážky a se ztrátou pouhých dvou bodů za remízu s družstvy TJ Jiskra Česká Skalice a Sokol Chlumec nad Cidlinou obsadilo 1. místo se ziskem 46 bodů. S tříbodovou ztrátou se na druhém místě umístilo družstvo TJ Montas Hradec Králové, třetí místo se ziskem 41 bodů patří družstvu České Skalice. Své kvality prokázalo naše družstvo i v posledním domácím utkání s družstvem Sokol Chrudim „B" v sobotu 19.3.2016, které skončilo naším vítězstvím 6:4 přesto, že jsme nastoupili pouze se dvěma hráčkami z důvodu onemocnění nebo plnění rodinných povinností dalších hráček.
Většinu utkání odehrála trojice Lenka Kalášková, Jana Hronešová a Natálie Holá, pochvalu si však zaslouží i další střídající hráčky Renáta Albrechtová, Kristýna Matějíčková a Alena Landsmannová. V hodnocení procentní úspěšnosti patří Lence Kaláškové 2. místo,  Janě Hronešové 3. místo a Natálii Holé 6. místo. Renáta Albrechtová odehrála pouze 12 utkání se 100 % úspěšností.


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965