Valná hromada TJ 2020

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 se v salonku restaurace Sokolovna konala, za účasti 17 zástupců oddílů (z 25 pozvaných), valná hromada TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. Na valné hromadě byli na další čtyřleté období zvoleni- předseda TJ LOKO Trutnov Bc. Petr Musil (atletika), místopředseda Ing. arch. Vladimír Smilnický (basketbal), členové výkonného výboru TJ Ivana Valentová (atletika), Jiří Hauf (volejbal) a Jaroslav Bojarský (americký fotbal). Do kontrolní komise byli zvolení Miroslav Tlamka (cyklistika), Ing. Hynek Stiehl (basketbal) a Pavel Petržela (orientační běh). Valná hromada schválila, kromě jiného, novelu stanov TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s., výroční zprávu za rok 2019 i plán hlavních úkolů na rok 2020.

 

Uzavření sportoviště Sokolovna

Vzhledem ke vzniklé situaci je od pátku 13. 3. 2020 do odvolání uzavřeno sportoviště Sokolovna !!!!

Děkujejeme, že toto rozhodnutí respektujete.

Lokomotiva si zvolila nového předsedu

 
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov, největší sportovní organizace ve městě, si ve středu 13. 4. 2016 zvolila nové vedení.
musil m

Novým předsedou Lokomotivy se stal Petr Musil, který byl ve volbě jediným kandidátem. Na valné hromadě dostal hlas  21 delegátů z 22 přítomných delegátů. Sedm z celkového počtu 29 pozvaných oddílů se z volby dopředu omluvilo.

Na valné hromadě se zároveň schvalovaly nové stanovy, volil se výkonný výbor i kontrolní komise.

Do pětičlenného výboru kromě Petra Musila ještě usedli Vladimír Smilnický (basketbal), jenž získal funkci místopředsedy, Jiří Hauf (volejbal), Jaroslav Bojarský (americký fotbal) a pracovnice sekretariátu Ivana Kazdová.

V kontrolní komisi jsou Pavel Petržela (orientační běh), Miroslav Tlamka (cyklistika) a Hynek Stiehl (basketbal).

Slovo předsedy

Gymnastky jsou mistryněmi republiky v TeamGymu

Trutnov - Zacvičit pohybovou skladbu, předvést akrobacii a ještě zaskákat na trampolíně. O tom je gymnastická soutěž zvaná TeamGym. Po sobotním šampionátu, který v Praze uspořádala Česká gymnastická federace, je známo, že nejlepší družstvo v kategorii šestnáctiletých dívek a starších, je z Trutnova!

DSC 0341 m

Na vrcholný závod teamgymové sezony s mezinárodní účastí se podařilo probojovat všem třem týmům z oddílu TJ Lokomotiva Trutnov.

Basketbalový ples 2015

 

Předprodej vstupenek v kanceláři TJ Loko Na Nivách: kontakt 603 383 285

 

ples-basket-2015 m

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965