Mistrovství Čech mládeže v šachu

Čtyři mladí zástupci šachového oddílu Lokomotivy Trutnov se ve dnech 23.-30.10.2010 zúčastnili nejvyšší soutěže jednotlivců mládeže v šachu. Turnaj se konal v Harrachově v hotelu Skicentrum, kde se sešlo v mistrovských kategoriích HD12,HD14 a HD16 celkem 192 mladých šachistů a šachistek. Ve dvou doprovodných turnajích (OPEN A a OPEN B) hrálo dalších 150 šachistů. Náš oddíl reprezentoval v mistrovské kategorii H12 Dominik Killar, který si právo postupu vybojoval 5.místem v krajském finále. Účastníky doprovodného turnaje OPEN B byli další mladí hráči oddílu: Jan Braun, Zdeněk Holman, Lukáš Killar a doprovod zajišťoval Marek Killar, který hrál FIDE OPEN A.