Úspěšná sezona 2008/2009 a co plánujeme v nové

 

Letošní rok byl pro náš oddíl ve znamení zlepšeného umístění ve všech soutěžích, kterých jsme se zúčastnili.

Družstvo žen ve složení Renata Albrechtová, Martina Hindráková, Lenka Kalášková a Kristina Matějíčková zvítězilo v divizi žen Královéhradeckého kraje. Tím se probojovaly do kvalifikace o postup do 2. ligy skupiny B. I když těsně a s velkou smůlou v ní skončily na 3. místě(prvním nepostupovém), přesto si zahrají po tříleté přestávce tuto prestižní soutěž. Družstvo SKST Teplice převedlo účast ve 2.lize na naše družstvo.

Dorostenky v regionálním přeboru družstev vybojovaly 3.místo. Zde je nutno říci, že jim stále chybí větší zkušenosti z odehraných utkání a sebevědomí. Hrály ve složení Marika Zábojníková, Zuzka Jorová, Nikola Součková a Káťa Kukrálová.

Regionální přebor družstev staršího žactva měl dramatické zakončení. Se stěstím vyhrála Sparta Úpice nad naším družstvem, které reprezentoval Petr Kocourek, Vojta Fajfr a Tomáš Kazda.

A co naši muži?. Kolektivním bojovným výkonem obsadili pěkné 2. místo. Nezvítězili, protože v úvodu sezony byl zraněn nejlepší hráč Tomáš Jiránek a také bylo někdy obtížné nastoupení družstva v plném počtu. Startovali ve složení Tomáš Jiránek, Roman Kisý, Bohouš Děděk, Petr Svoboda, Karel Pacholík a někdy vypomáhaly ženy).

Co nás čeká v nastávající sezoně 2009/2010? Ženy budou soutěžit v 2.lize, muži se pokusí o postup z RP 2. třídy do RP 1. třídy, starší žáci si vyzkouší krajský přebor družstev a dorostenky RP.

 

Přejeme jim hodně úspěchů.

vedení oddílu

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965