Regionální přebory mladšího žactva ve stolním tenisu

 

30.11.2008 byly uspořádány regionální přebory mladšího žactva v herně našeho oddílu. Zúčastnilo se jich 16 žáků a 3 žákyně ze šesti oddílů. Chlapci sehráli 1. část skupinovým systémem. Ve čtyřech čtyřčlenných skupinách postoupili 2 nejlepší z každé do finálového vyřazovacího pavouka (dívky každá s každou).

 

Regionální přebory mladšího žactva ve stolním tenisu

 

O 1. místo se v kategorii chlapců utkali Dominik Drlička (Úpice) s Karlem Brátem (Rtyně). Prvně jmenovaný zaslouženě vyhrál 3:1. Třetí místo obsadil domácí Petr Kocourek a Michal Pavel (Rtyně).

 

Regionální přebory mladšího žactva ve stolním tenisu

 

Čtyřhry byly ve znamení nejlepších hráčů. 1. místo Drlička - Kuželka (Úpice), 2. místo K.Brát - Pavel (Rtyně), 3. místo Kocourek - Kazda a Tyl - Vančura z našeho oddílu.

 

Regionální přebory mladšího žactva ve stolním tenisu

 

V kategorii dívek zvítězila trutnovská Martina Budišová, druhé a třetí místo obsadily hráčky Buroňová, Nývltová z Bernartic. K vydařeným přeborům pomohl hlavní rozhodčí p. Kleiner a hráčky domácího oddílu L. Kalášková a M. Hindráková. Trutnovským hráčům a hráčkám blahopřejeme a doufáme, že příští rok budou stát opět na stupních vítězů!

 

Regionální přebory mladšího žactva ve stolním tenisu

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965