Vánoční turnaj oddílu stolního tenisu

Poslední akcí kalendářního roku 2018 byl tradiční Vánoční turnaj, který uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Lokomotiva Trutnov pro své mladé členy. Do již 23. ročníku se zapojil rekordní počet 12 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou výkonnostních kategorií. Ve skupinách se hrály zápasy systémem každý s každým na tři vítězné sety.
Skupinu registrovaných dorostenců a starších žáků vyhrál z 5 účastníků bez ztráty setu Tomáš Březina před Markem Maclem, loňská vítězka Klára Prokopcová se musela spokojit až s 3. místem, ze zdravotních důvodů.

tn p1060564 2018 oddílový vánoční turnaj ml. žáků
Naopak ve skupině začínajících hráčů musel o celkovém vítězi skupiny Ondřeji Malíkovi nad Matyášem Šlesingrem rozhodnout při stejném bodovém zisku 5 bodů až rozdíl setů. O bod méně získal třetí Lukáš Novotný, za Jakubem Víškem se umístila Mia Hammerschmiedová se dvěma získanými body. Povzbuzením do další tréninkové činnosti je skutečnost, že i další v pořadí Natálie Rychterová a Daniel Kosáček získali alespoň jedno vítězství.

tn 20181220 181624 2018 oddílový vánoční turnaj dorostenců
Kromě diplomů za celkové umístění si každý hráč odnesl domů i pěkné ceny, zakoupené z dotace sportu MěÚ Trutnov. Poděkování patří také trenérce Lence Kaláškové, která celý turnaj zorganizovala a Stanislavu Březinovi a Šárce Šlesingrové ,za fotografickou dokumentaci. Přejeme pořadatelům, aby akce, která se všem líbila, přilákala pro příští ročník další zájemce o tento všestranný sport.