Stolní tenis - Krajské přebory mladšího žactva a divize žen

V sobotu 12. ledna 2014 se uskutečnily v Dobrém Krajské přebory mladšího žactva ve stolním tenise, na které se za region Trutnov probojovali Petr Bartoš, Matěj Klimenta,Magdalena Švábová z TJ Tatran Hostinné a Klárka Prokopcová z TJ Lokomotiva Trutnov.

stolni tenis-2014-01 m

Naší hráčce po postupu ze základní šestičlenné skupiny se v dalších vyřazovacích bojích již nedařilo a tak obsadila celkové 7.-8. místo ve dvouhře mladších žákyň. Neúspěch z dvouhry si však vynahradila ziskem stříbrné medaile za celkové 2. místo jak ve smíšené čtyřhře s Adamem Huškem z Baníku Vamberk, tak ve čtyřhře mladších žákyň s Lucií Sýkorovou z TTC Lhoty u Potštejna.

stolni tenis-2014-02 m
V sobotu 12. ledna pokračovala dalšími dvěma zápasy divize žen. Ženy Lokomotivy Trutnov zajížděly k utkáním do Železnice, kde kromě domácího oddílu bylo jejich soupeřem i družstvo Sokol Chlumec nad Cidlinou. V prvním utkání naše družstvo, hrající ve složení Jana Hronešová, Natálie Holá a Lenka Kalášková, porazilo domácí v poměru 6:4 a oplatilo jim stejným výsledkem porážku z podzimního domácího utkání. Druhé utkání skončilo nerozhodným výsledkem 5:5.
Protože i další domácí utkání s družstvy SK Vršovan Voděrady a Sokol Stěžery skončila jednoznačnými vítězstvími našeho družstva v poměru 10:0, uchovávají si naše ženy i nadále naději stát se nejúspěšnějším družstvem divize žen Královéhradeckého kraje v soutěžním ročníku 2013/2014.


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965