Kanoistika: Titul Sportovec Královehradeckého kraje zamířil do Trutnova

20.9. proběhlo v Aldisu v Hradci Králové tradiční vyhlášení soutěže Sportovec Královehradeckého kraje.

sportovec hk w

Za trutnovské kanoisty byl nominován, v kategorii mládežnických družstev, tým bratrů Beierových, kteří obsadili krásné první místo. Kluci, velká gratulace! Matouš a Alva Beierovi jsou již tradiční oporou našeho oddílu, který, společně s městem Trutnov, hradě a úspěšně reprezentují i na světových soutěžích, jak v individuálních kategoriích, tak i v té  týmové, v tomto případě na deblkanoi. Alva sice aktuálně trénuje a startuje v barvách oddílu v Pardubicích, kde studuje, ale to nic nemění na tom, že je odchovanec našeho oddílu a naší milované Úpy.

 Cenu mohl převzít pouze Alva, protože Matouš se v tu dobu potýkal s nemocí.

  dsc9650 w


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965