Bronzová medaile z MČR v klasickém lyžování speciálních škol

Ve dnech 14. - 15. 1. 2011 se uskutečnilo MČR v klasickém lyžování. Reprezentanti našeho oddílu patří mezi pravidelné účastníky této akce a jinak tomu nebylo ani v letošním roce.

smp-01-2011_m


Původní obavy z deštivého počasí se naplnily a v Horní Malé Úpě, kde se mistrovství konalo, nepanovaly ideální podmínky pro závody lyžařů. Na louce, kde se závodilo v loňském roce, zůstaly pouze zbytky sněhu. Proto se páteční závod na 5 km volnou technikou a sobotní běh na 3 km klasicky konal na hřebeni, kde bylo sněhu dostatek.
Pořadatelé vytvořili ideální podmínky pro oba závody, kterých se zúčastnilo i pět reprezentantů našeho oddílu. Ve startovním poli se vůbec neztratili a ve svých kategoriích získali skvělá umístění v první desítce. Nejlepšího výsledku dosáhla v kategorii "ženy A" Jana Hubálková, která získala v závodě na 5 km volnou technikou bronzovou medaili!
Sobotní závod i předávání cen závodníkům na prvních třech místech se dokonce zúčastnila Česká televize, která sestřih z této akce odvysílá na programu ČT 4.
Všem zúčastněným závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965