SSMP - Tři mistrovské tituly a další medaile z MČR v cyklistice

Skvělého výsledku dosáhli reprezentanti našeho oddílu na Mistrovství České republiky, které se konalo ve dnech 11. a 12. 9. v Račicích. Této akce se účastníme již několik let a letošní rok byl pro naše sportovce tím nejúspěšnějším.

ssmp-2013-03 m

V úterý 11. 9. si v deštivém počasí dojel pro titul mistra republiky v silničním závodě na 10 km Stanislav Mach a pro titul vicemistra Jiří Ruffer. Tito závodníci své medaile vybojovali v kategorii chlapci B. Na stejné trati získala, v kategorii dívek A, bronzovou medaili Veronika Hušková. Ani ostatní závodníci se neztratili a skončili v první desítce klasifikovaných závodníků.

Druhý den čekala na cyklisty časovka na 5 km. Zazářili opět Stanislav Mach, který si dojel pro mistrovský titul, a stříbrný Jiří Ruffer. Navíc v kategorii ženy B získala zlatou medaili Lucie Rufferová. Všech šest reprezentantů našeho oddílu předvedlo v obou závodech skvělé výkony a zaslouží si velkou pochvalu.

MEDAILOVÁ BILANCE     3 – 2 – 1

ssmp-2013-04 m

Oddíl reprezentovali: Stanislav Mach, Jiří Ruffer, Veronika Hušková, Lucie Rufferová, Jiří Paďour,
Petr Petira


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965