Holky snad budou mít hodně medailí, věří plavec Krause před vrcholem sezony


Poslední plavecké tažení letošní sezony podniknout v těchto dnech zástupci oddílu TJ Loko FM Servis. Jejich celoroční úsilí by mělo vygradovat od pátku do neděle na Letním mistrovství České republiky dospělých v pražském Podolí.
Reprezentovat Trutnov na šampionátu budou: sestry Adéla a Barbora Morávkovy, Aneta Pechancová, Martina Elhenická, Petra Havelková, Kristýna Kultová, Jana Zaplatilková, Kateřina Holubová a jediný muž ve výpravě Patrik Krause. „Ne, ještě s námi jede trenér Pokorný,“ upřesňuje s úsměvem tedy jediný mužský závodník ve výpravě. V hlavním městě čekají devatenáctilého plavce starty ve čtyřech disciplínách.

tn_krause1

V pátek se představí na tratích 200 znak a 200 polohovka, v sobotu si dá kraulovou dvoustovku a jeho program na mistrovství uzavře 400 polohovka. „Kolik bude medailí? Já nezískám žádnou, ale holky snad hodně,“ věří víc než sobě v úspěch svých kolegyň. „Taková je realita. Nejlíp jsem přihlášený osmým časem na 400 PZ, a tak za úspěch budu považovat finále A,“ dodává.

S jakou formou vyráží na šampionát, Krause nedokáže odhadnout. „Měsíc jsem nezávodil, ale příprava směřovala k těmto závodům, takže doufám, že padnou nějaký osobáky a to finále A.“

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965