Olympiáda v Londýně 2012 a na ní plavci Lokomotivy!?

Trutnov – Píše se rok 2012. Je pátek 3. srpna a zástupce trutnovského plavání se právě staví na start olympijského závodu v Londýně...


Ne, to není žert, nýbrž hudba budoucnosti, kterou ve středu oddíl Lokomotivy začal šířit na své tiskové konferenci mezi novináře. Do jednacího sálu číslo 301 na Městském úřadě si pozval zástupce médií, aby jim sdělil informace týkající se nové sezony, ale především kvůli prezentaci nového sponzora.

Generálním partnerem trutnovského plavání se stala firma FM Servis Trutnov, která už v letech 2000 až 2009 zajišťovala podporu Velké ceně města Trutnova v plavání.

 

„Byla to perspektivní a oboustranně kvalitní spolupráce. Po vzájemné dohodě jsme ji povýšili,“ uvedl jednatel firmy Petr Folc. „Očekáváme, že to prospěje plavcům a plavkyním Lokomotivy, i naší společnosti,“ dodal.

 

Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o. Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o. Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o.

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii

 

Smlouva byla uzavřena na období tří let. Oba subjekty se dohodly nezveřejňovat výši sponzorské částky. Ta je však smluvně ohraničena v řádu statisíců ročně. „Zůstává tam ale ještě otevřený prostor pro případné bonusy, abychom nějakým způsobem oddíl i motivovali,“ řekl Folc. Sportovcům pomůže partnerství k stabilizaci finančních prostředků v oddíle. Jsou tři oblasti, kam budou peníze směřovat.

„První je zabezpečení ještě kvalitnější přípravy našich nejlepších závodníků tak, aby vše vyvrcholilo jejich účastí na olympiádě v roce 2012,“ sdělil předseda TJ Loko Tomáš Břeň. „Tipnul bych, že budou tři,“ usmál se Petr Folc.

 

Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o. Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o. Generální sponzor oddílu plavání na dobu tří let- FM Servis s.r.o.

 

Druhou sférou toku financí z FM Servisu bude mládežnická základna oddílu. „V přípravkách máme spoustu nováčků a chtěli bychom vychovat další úspěšnou plaveckou generaci,“ prozradil Břeň. Ten už dva tři roky společně s ostatními trenéry sklízí první plody své práce, které zasel po příchodu pod Krkonoše v roce 1996.

„A třetí věc je, že bychom chtěli dlouhodobě stabilizovat oddílový rozpočet, protože jak všichni víme, shánět v současné době peníze na sport není nic jednoduchého,“ doplnil Tomáš Břeň.

 

Autor: Michal Bogáň

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965