Poslední mae ukemi 25.6.2011

Obvyklé posezení před letními prázdninami na obvyklém, prověřeném místě pod Černou horou, tentokrát v trochu jiném termínu. Navíc ještě zčásti ve společné režii všech zúčastněných, tedy pokud jde o zajištění společného stolu. To bylo vlastně hlavním zadáním pro všechny - připravit nějakou pochutinu pro všechny ostatní. A aby nám více chutnalo, tak jsme měli ještě malou "pohybovku" - každý měl ještě přiložit ruku k dílu a pomoci pár polenům do baráku.

 

PMU_2011

Ze všeho dovezeného, donešeného se měla vytvořit "jedna velká tabule". Byl to první pokus o zapojení dalších do společné akce, takže se asi každý chtěl vytáhnout a bylo toho na několik akcí. Výběr byl široký! Od klobásek, slaninky, sýrů ....... Snad to příště vychytáme!?

Dokonce se zúčastnil i dlouho vzdorující Radek a lenoch Vlasta, který už ani neví, jak vypadá tatami! Nenechala si to ujít ani zakulacená čekatelka na mamču Lenka.

Bylo by i trochu podezřelé, kdyby se postupně s přibývajícími hodinami většina nevydala zpět do Trutnova, takže nás zůstalo jako "do karet".  Tak zase někdy ....

 

- rs

Více foto v Galerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965