Bike Hall Contest již po osmé v Trutnově

Již po 8. se otevřou brány Trutnovského zimní stadionu na legendární Bike Hall Contest. Jeden z největších bmx závodů v České republice, proběhne letos o týden dříve 26.-.28.dubna 2012. Čekají Vás opět dva dny plné adrenalinu, zábavy, napětí, work-shopy, nákupní stánky a skvělá afterpárty.  Novinkou letošního ročníku je závod ve FLATLANDu a Street Jam.

 

BHC_2012_plakt_aČtvrtek bude již tradičně vyhrazen pro volné tréninky závodníků všech kategorií. V pátek proběhnou kvalifikace BMX pro, BMX amteur, MTB  a FLATLANDU. V sobotu se všichni můžeme těšit na velké finále všech kategorií, které začne v 13:00 hod.

Svoji účast potvrdili již čeští profi jezdci Onda Šléz, Michal Beran atd. Ze zahraničních jezdců potvrdili svou účast Nicoli Rogatkin (USA), Harry Main (UK), Senad Grosic (A), Nicky VanDerVeen (NL), Dawid Godziek (PL), Tünte Daniel (D), Baum Philipp (D), Bobo Ujvari (H) a mnoho dalších. 

Flatland contest bude v režii Dominika Nekolného a celím závodem Vás budou provázet Petr NAVY Navara a Kamil Feifer. Těšit se také můžete na Street Jam, který proběhne před zimním stadionem, exhibici TOP Ridera na freestyle koloběžce Petra Macháčka  a připravujeme i malé překvapení.

Více informací, fotogalerie, prezentace a aktuality naleznete na : www.bikehallcontest.com

 nebo na FB.

 

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965