Zmoklé medaile pro cyklisty

cyklistika2013-2CP-Sefcova-zacatek

Minulý týden byl opět úspěšný pro naše cyklisty. Nejprve Lukáš Slavík (kadet) zajel výborně na Českém poháru v Třebešíně v dráhových disciplínách, kdy v omniu získal 1. a 3. místo.

cyklistika2013-Trebesin-Lukas

Naše nejmladší začínající závodnice Anča Kráčmarová se postavila na stupně vítězů na dětskcých závodech na cyklomaratonu Okolo Hradce

cyklistika2013-2CP-Anca2

a Lenka Kráčmarová (její maminka) stanula na stupních vítězů na stejné akci v netradičním závodě koloběžek.

cyklistika2013-Okolo-Lenka

Okolo Hradce 1Okolo Hradce 2

Vít Pekárek (st.žák) si jede pro    .......              vítězství na maratonu Okolo Hradce.

Druhý závod ČP v Praze byl ve znamení silného deště a tomu odpovídal i velmi těžký terén. Nejlépe se opět dařilo Lukáši Slavíkovi, který v první závodě XCE (sprintu) obsadil bronzovou příčku a v neděli na cross country přidal skvělé 6. místo. Jana Adámková (juniorka) si dojela pro 8. místo, její bratr Petr byl v kategorii Expert 11.

Svoji premiéru na Českém poháru XC měla také Káťa Šefcová (starší žákyně), která obsadila výborné 10. místo.