Stolní tenis - Oddílový turnaje dospělých a žáků 2024

Tradičním ukončením soutěžního ročníku 2023-2024 ve stolním tenisu jsou oddílové turnaje, které uspořádal oddíl TJ Lokomotiva Trutnov ve dnech 13. a 14. dubna 2024 v herně stolního tenisu při ZŠ R. Frimla. Nejprve se uskutečnil v sobotu turnaj dospělých, do kterého se zapojilo šest mužů a jedna žena. Hrálo se systémem každý s každým na tři vítězné sety. Celkovým vítězem se stal Zdeněk Čurda před Václavem Doubkem a Adamem Marešem. Na čtvrtém místě se umístila trenérka mládeže Lenka Kalášková, když o lepší umístění při rovnosti bodů ji připravil jen horší poměr setů. Na dalších místech se umístili Ruda Mlynář, Milan Bönisch a Tomáš Březina.

stolni tenis 2024 01 m
V neděli se do turnaje žáků a žákyň zapojil rekordní počet deseti účastníků. I tentokrát se hrálo systémem každý s každým na tři vítězné sety. Pro první tři v pořadí byl připraven pěkný pohár, kromě toho pro každého z hráčů diplom a dárek. Vítězství si bez ztráty bodů vybojoval Filip Muličák před Tomášem Martincem a Samuelem Kodenkem. Na dalších místech se umístili Filip Stiburek, Josef Ožďan, Kryštof Rus, Marek Pokorný, Antonín Ludvík, Laura Závodná a Natálie Havrdová.

stolni tenis 20204 02 m
K lepšímu navázání kontaktů mezi rodiči, hráči a trenéry přispívá souběžně hraný turnaj, do kterého se zapojilo celkem sedm rodinných příslušníků mladých hráčů. I pro ně připravila pořadatelka Lenka Kalášková malý dárek. Turnaj se všem účastníkům líbil, k dobré náladě přispělo bohaté občerstvení od dárců, za což i jim patří poděkování.