39. ročník Velké ceny města Trutnova

Každoročně se na začátku října zúčastňujeme Velké ceny města Trutnova pro hendikepované a jinak tomu nebylo ani letos, konkrétně 30. září. Závodilo nás 7 a všichni jsme si to náramně užili. Většina z nás se umístila na stupních vítězů a všichni jsme si odnesli upomínkové ceny!
Už teď se těšíme na příští rok.

tn img 20230930 093832634 hdr

Fotogalerie zde >>

SSMP - Mistrovství ČR v cyklistice – 2 tituly a další tři medaile

Slušnou medailovou sbírku získali reprezentanti našeho oddílu na MČR v cyklistice, které se konalo ve dnech 18. a 19. 6. 2014 v Račicích. Tento ročník byl zajímavější tím, že probíhal souběžně s Mistrovstvím světa, a tak naši závodníci mohli vidět celou světovou špičku v tomto sportu.

ssmp-2014-01 m

SSMP - Tři mistrovské tituly a další medaile z MČR v cyklistice

Skvělého výsledku dosáhli reprezentanti našeho oddílu na Mistrovství České republiky, které se konalo ve dnech 11. a 12. 9. v Račicích. Této akce se účastníme již několik let a letošní rok byl pro naše sportovce tím nejúspěšnějším.

ssmp-2013-03 m

Kompletní sada medailí z MČR v klasickém lyžování speciálních škol

Kompletní sadu medailí získali vybraní reprezentanti našeho oddílu na sedmnáctém MČR v klasickém lyžování, které se konalo ve dnech 11. a 12. 1. 2013 v Horní Malé Úpě.

ssmp-2013-01 m

Zlatá medaile z MČR v cyklistice 11. a 12. 9. 2012

Ve dnech 11. a 12. 9. 2012 se v Račicích konalo Mistrovství České republiky sportovců s mentálním postižením v cyklistice, kterého se již po osmé zúčastnili i reprezentanti našeho oddílu. Na tuto sportovní akci se vypravilo 5 žáků a 1 žákyně s cílem získat co nejlepší umístění.
První den čekal na závodníky silniční závod na 10 km a naši svěřenci si vedli na výbornou. Stanislav Mach v kategorii žáci B vybojoval zlatou medaili a stal se mistrem ČR v této disciplíně. Dále jsme získali dvě 4. místa a další skvělá umístění v první desítce klasifikovaných závodníků. Večer si naši závodníci ještě trochu zatrénovali a takticky se připravovali na časovku 5 km, která byla v plánu příští den.
Ráno čekalo na všechny účastníky nemilé překvapení v podobě deště, ale závodit se muselo za každého počasí. Na mokré trati jsme si nevedli vůbec špatně a získali 4. i 6. místo a další dobrá umístění. Vítězem byl ovšem každý, kdo vyrazil v průtrži mračen na trať a dokončil závod.
Na MČR v cyklistice dosáhli naši svěřenci nejen výborných výsledků, ale získali také skvělé zkušenosti a navázali mnoho nových přátelství.