Malíková třikrát vyhrála v Mladé Boleslavi, Elhenická na exhibici

Trutnov - Před Velkou cenou Trutnova několik plavců TJ Loko UP Group plavalo kontrolní závod v Mladé Boleslavi.
mlada-boleslav-2017

Nejlépe si tam vedla Karolína Malíková, která zvítězila v obou nejkratších kraulových sprintech na 50 a 100 metrů. Vítězství přidala ještě na stovce znakem. Tam stála na stupních vítězů společně s Veronikou Hůlkovou, která obsadila třetí místo. Veronika ješte v pondělním závodě na 1500 metrů překonala časem 18,10,91, tedy krajský rekord třináctiletého žactva, který držela Jana Zaplatilková.

Nejlepší trutnovská plavkyně Martina Elhenická se o víkendu zúčastnila Velké ceny Chomutova, jejíž součástí byla také exhibice českých hvězd. Na startu letos stálo celkem 14 českých reprezentantů - Baumrtová, Svěcená, Moravčíková, Seemanová, Kolářová, Janeček, Havránek, Ludvík, Šefl, Bartůněk, Franta, Muselová, Javorková a Elhenická!