Zlatem vyvážené pohárové polohovky: stovka Lankašové a štafeta dívek

Jedny z vrcholných závodů plavecké sezony se tento víkend konaly pro kategorie deseti a jedenáctiletého žactva. Do Poháru České republiky zasáhli v Praze a Domažlicích i závodníci z Trutnova a barvy oddílu TJ Loko FM Servis hájili úspěšně.
V individuálních startech se prosadila dvojice Romana Lankašová a Eliška Svobodová. Prvně jmenovaná zvítězila v závodě na 100 m polohový závod a pro druhé místo si doplavala na 50 m motýlek. Její kolegyně vybojovala 2. a 3. místo na 100 resp. 5 0m motýlek. Těsně pod stupni vítězů na "bramborové" pozici skončili Kosinková, Šrůtek a Jarošová.

tn_pohar

Ve štafetě na 4 x 50 m polohově si pro vítězství v čase 2:39,00 doplavalo kvarteto jedenáctiletých žaček ve složení Eliška Svobodová, Michaela Kosinková, Lenka Stoklasová a Eliška Jarošová.