Mikulášská nadílka z Tábora v podobě medailí

O víkendu 5. – 6. 12. 2009 se v Táboře konala mistrovská soutěž pohár ČR 11ti letého žactva, na kterou se vydalo 7 trutnovských plavců.

Všichni byli dobře připraveni ,  předvedli své nejlepší výkony a zaplavali si výborné osobní rekordy, které jim dopomohly k medailovým umístěním.

Sehraná „čtyřka“ Zámečníková, Suková, Holubová a Füllsacková vytvořila štafetu a získala 2. místo na 4x50 PZ. Při štafetě 4x50 VZ připravila děvčata divákům skvělý zážitek, nedala ostatním šanci  a časem 2:12,12 získala cenné zlaté medaile.

plavani10-001_m

Báře Zámečníkové se opět vydařily její oblíbené delší tratě 400 a 800 VZ, na kterých dohmátla jako první. Na kraulové dvoustovce skončila na krásném druhém místě. Její oddílové kolegyně Bára Suková a Kateřina Holubová si na stupně vítězů stouply také. Bára Suková dvakrát, kdy na 200 Z skončila na místě prvním a na 800 K obsadila místo třetí. Kateřina Holubová si na kraulové dvoustovce doplavala pro bronzovou medaili.

plavani10-002_m

Ostatní účastníci tohoto poháru ČR, jmenovitě Pavel Kube, Alena Füllsacková, Denisa Gnolová a Emma Zámišová, nebyli se svými výsledky úplně spokojeni, ale jejich umístění převážně do desátého místa je na těchto závodech dobrým výsledkem a motivací do další sezóny.