Pechancová ve Slovinsku splnila limit pro Mistrovství Evropy juniorů

Slovinsko

Při mezistátním multiutkání juniorů (CZE-HUN-POL-ROM-SLO-SVK) ve Slovinské Kranji se dařilo plavkyni Lokomotivy Trutnov a juniorské reprezentantce Anetě Pechancové, když spolu s dalšími kolegyněmi vybojovala dvě bronzové medaile ve štafetách za silnými soupeřkami z Maďarska a Polska.

plavani06-065_m

V individuálních startech Aneta vybojovala 5. místo na 100 m znak a 9. místo na dvojnásobné trati. Velká škoda, že Aneta nebyla nominována do soutěže na nejkratší kraulový sprint. Kraulovou padesátku však plavala mimo soutěž a časem 27,47 (v soutěži by byla třetí) splnila limit na Mistrovství Evropy juniorů, které se bude konat v červenci 2007 v belgických Antverpách.

plavani06-070_m

Aneta Pechancová se svým trenérem Pavlem Pokorným

plavani06-071_m

K účasti Anetě chybí maličkost, zopakovat tento výkon v jarním nominačním období. Trenér Pavel Pokorný, který byl členem realizačního týmu byl velmi spokojený a při výkonnostním návratu Barbory Morávkové má ve hře o juniorskou Evropu dvě závodnice. " Je skvělé, že po účasti Bětky Řehůřkové na ME v Helsinkách má náš oddíl ve hře o vrcholné evropské soutěže další závodnice. Po výborných výsledcích v domácích bazénech se chceme ještě více prosazovat i na mezinárodní scéně." dodal úspěšný trenér.

plavani06-066_m

plavani06-067_m

plavani06-068_m

plavani06-069_m