Plavci Lokomotivy opět vítězně

V sobotu 14. 11. se ve Svitavách konal Krajský přebor 10 - 11ti letého žactva, který byl nominací na mistrovskou soutěž Pohár ČR.

Trutnovským závodníkům se opět velice dařilo, když vyplavali 34 medailových umístění. Nadějný plavec Pavel KUBE potvrdil svou výbornou formu, zaplaval si skvělé osobní rekordy a všech šest svých startů proměnil ve zlato, čímž si předem zajistil účast na již zmiňovaném Poháru ČR, který se koná začátkem prosince v Táboře.

Děvčata nedala ostatním závodnicím žádnou šanci a ve většině disciplín obsadila celé stupně vítězů. "Trutnovské holky" získaly tyto medaile : Kateřina HOLUBOVÁ 3-3-0, Alena Füllsacková 1-1-3, Denisa GNOLOVÁ 0-0-3, Barbora SUKOVÁ 3-2-1 a Barbora ZÁMEČNÍKOVÁ 3-2-1. Ve štafetách 4x50 VZ a 4x50 PZ trutnovská děvčata ve složení Holubová, Suková, Zámečníková a Füllsacková (viz. foto) neměla konkurenci a s velkým náskokem získala dvě krásná první místa.