KUŽELKY

Kuželky Trutnov

Nominace Marka Plška na ČR : SR

Velmi příjemná zpráva přišla 20.února od Komise státní reprezentace ČKA trutnovskému dorostenci Marku Plškovi, která začíná, cituji : „S potěšením Ti sdělujeme, že jsi nominován jako reprezentant České republiky na mezistátní utkání Česká republika : Slovensko".
Toto utkání se uskuteční ve dnech 20.- 22.března na šestidráhové kuželně v Blansku.
V Trutnově tedy vychovali i ve skromných podmínkách dalšího reprezentanta a z toho má celý oddíl velkou radost a přeje Markovi úspěšné vystoupení. Jaké opravdu bude, budeme čtenáře ihned po utkání informovat.

V divizi se dařilo A družstvu (tentokrát již s jedním uzdraveným rekonvalescentem),
rezerva těžce prohrála v Hořicích přes velmi dobrý výkon, ale hořičtí zahráli opravdu skvěle.
Ve Východočeském přeboru si připsalo C družstvo další cenné vítězství a nemohu než
pochválit vynikající výkon Ladislava Němce, který v sobotu oslavil 81. narozeniny a
v nervy drásajícím závěru zvrátil výsledek na trutnovskou stranu.
C družstvo dohrávalo jednak odložené utkání a i zápas 13.kola a v obou vyšlo vítěz-ně a drží 2.místo v tabulce.
Končily také základní části pohárových soutěží dorostu a žáků šestými turnaji. Ani zde nezůstaly trutnovské naděje bez úspěchu. Po velmi dobrých výkonech ve všech turnajích se do olomouckého finále probojovali starší žák David Chaloupka a doros- tenec Marek Plšek. 

Výsledkový servis :
VÝCHODOČESKÁ DIVIZE – 18.kolo :
Červený Kostelec : LOKOMOTIVA    4:12   2440:2582
                   Nejlepší výkony : T.Ryšavý 458, P.Holý ml. 453, R.Straka 444
SKK Hořice : LOKOMOTIVA B           16:0   2748:2641
                   Nejlepší výkony : A.Kotek 454, Zd.Babka 451, J.Jusko 442
                             Tabulka : 1. LOKOMOTIVA A    18  15 2 1    210:78   32
                                            2. SKK Hořice          18  13 0 5    191:97   26
                                            3. J.Ústí n O.           18  12 0 6    169:119  24
                                            7. LOKOMOTIVA B    18   9 0 9    142:146  18 

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR – 15.kolo :
LOKOMOTIVA C : KK Březovice      12:4   2547:2542 
             Nejlepší výkony : V.Kukla 461, K.Slavík 446, J.Tůma a L.Němec 423
                             Tabulka : 1. TJ Dvůr Král.        15  13 1 1    177:63   27
                                            2. TJ Nová Paka       14  11 0 3    162:62   22
                                            3. SKK Vrchlabí        14  10 0 4    141:83   20
                                            5. LOKOMOTIVA C    15   8 0 7    112:128  16

VÝCHODOČESKÁ SOUTĚŽ – dohrávka a 12.kolo :
LOKOMOTIVA D : TJ Č.Meziříčí     12:4   2514:2304
              Nejlepší výkony : Zd.Khol 436, J.Škoda a J.Ryšavý oba 429
LOKOMOTIVA D : TJ Milovice       14:2   2540:2344
                    Nejlepší výkony : Zd.Khol a J.Doležal oba 437, J.Škoda 435
Tabulka :                              1. TJ Dvůr Král.B       12   11 0 1   147:45   22
                                            2. LOKOMOTIVA D     12   8 1 3    122:70   17
                                            3. TJ Jilemnice           12   8 1 3    117:75   17   

BELLATEX TOUR – Pohár mladých nadějí :
6.turnaj ve Vrchlabí
starší žáci :   3. David Chaloupka 265
                    9. Filip Jirsák         209
mladší žáci :  3. Šimon Fiebinger 264
                    8. Jan Krejcar        242
                    11. Adam Holý       233

CELKOVÉ POŘADÍ :
Starší žáci (129 startujících) :         15. David Chaloupka  66 bodů – postup do finále
                                                    71. Filip Jirsák           9 bodů
Mladší žáci (119 startujících) :         23. Šimon Fiebinger  61 bodů                              
                                                     25. Adam Holý         53 bodů
                                                     45. Jan Krejcar        25 bodů
 
BEVAR TOUR – Český pohár dorostu :
Šesté turnaje :
Hradec Králové -                              9. David Ryzák       524
                                                      18. Marek Žoudlík   480
Blansko -                                         9. Marek Plšek        542

CELKOVÉ POŘADÍ (130 startujících) : 14. Marek Plšek     95 bodů – postup do finále 
                                                       21. David Ryzák     82 bodů
                                                       38. Marek Žoudlík   56 bodů

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ VÍKEND :
1. kuželkářská liga dorostu :   Ne 01.03.  1. semifinálový turnaj v Kosmonosech
Východočeská divize           :   Čt 26.02.  17.00  LOKOMOTIVA B : TJ Č.Kostelec
                                            Pá 27.02.  17.00  LOKOMOTIVA A : SKK Třebechovice
Východočeský přebor :                      C družstvo má volno
Východočeská soutěž :           Pá 27.02   17.00  Sp.Rokytnice : LOKOMOTIVA D 

24.02.2015
Petr Holý st., trenér dorostu