KULTURISTIKA

Mezinárodní mistrovství Rakouska v kulturistice s účastí borce z TJ Loko Trutnov

Dne 29. 5. 2010 se konalo mezinárodní mistrovství Rakouska AUSTRIA OPEN 2010 v kulturistice. Na této soutěži bylo hned několik Českých závodníků včetně borce z TJ LOKO Trutnov. Vlastimil Kalaš z oddílu kulturistiky obsadil v kategorii mužů krásné 2. místo.

kulturistika_010-1_m

Vlastimil Kalaš

Zobrazit celý článek: Mezinárodní mistrovství Rakouska v kulturistice

Příprava na Mistrovství světa v kulturistice - Řecko, Soluň 2008

 

Vlasta Kalas, jediný kulturista z TJ Lokomotiva se připravuje na Mistrovství světa v kulturistice, které se uskuteční 20.- 22.6. 2008 v řecké Soluni.

Na fotografiích společných je v prostředku a na ostatních v popředí.

 

Řecko, Soluň 2008

Řecko, Soluň 2008

Řecko, Soluň 2008

Řecko, Soluň 2008

Řecko, Soluň 2008

Řecko, Soluň 2008

 

Mistrovství světa v kulturistice - Řecko, Soluň 2008

 

MS světa v kulturistice se zúčastnil kulturista Vlasta Kalas a umístil se na skvělém 7.místě. Mistrovství světa se uskutečnilo na pláži a v přilehlých prostorách v Soluni.

Naše reprezentantky jsou, hnědovláska je Šárka Dědková a blondýnka je Kateřina Kyptová. Dívka při pózováni na pláži je brazilka.

 

fotografie ze Soluně

 

Mistrovství světa v kulturistice v Košicích

 

Dne 13.06. se konalo MS v kulturistice v Košicích. My jsme tam odjížděli s přáním probojovat se do finále, to znamená dostat se mezi 6 nejlepších kulturistů na světě. Samozřejmě se vědělo, že to bude náročné, ale naše očekávání nás předčilo. Zúčastnilo se 23 zemí a v naší kategorii M 1 bylo 14 závodníků. I přes to se Vlasta dostal do finálové šestky. A Vlasta skončil 6. na světě. Je to pro nás obrovský uzpěch a Vlasta výborně reprezentoval Lokomotivu Trutnov. 
 

fotografie z Košic