Mladá bikerka Anička Kráčmarová

Mezi nadějné mladé sportovce patří Anna Kráčmarová (r. 2009), členka cyklistického oddílu Apache LOKO Trutnov. Anna je všestranná sportovkyně - ráda jezdí na kole, koloběžce i na lyžích. Spolu se svými rodiči, kteří také sportují a podílejí se na různých sportovních akcích, se zúčastnila mnoha závodů v ČR.

Anca 1

závodnice Anna a Michaela Kráčmarovy

Na prestižním dětském závodě Grand Prix ČT:D Junior Trophy, doprovodném programu mistrovství světa horských kol ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě obsadila výborné 3. místo.

Anca

Anca 2

Mezi další zajímavé výsledky patří 3x stříbrná pozice na MTB Trilogy a mnoho dalších výsledků. Např. v seriálu Kolo pro život získala 3. místo na závodě v Mladé Boleslavi, Úpici a ve Vrchlabí. V seriálu horských kol Mercedes-Benz Cup zvítězila v Harrachově,  2. místo jí patřilo v Mikulově a 3. dojela na Lipně a v Machově.

Děkujeme Anče za dobré výsledky a přejeme jí další úspěšné starty.