Cyklistika :
stříbro z ČP pro Petra Adámka a další medaile pro LOKO

Výborně zajel Petr Adámek (kateg. expert) na 2. závodě ČP XCO v Teplicích. Po 6. místě z 1. závodu v Praze obsadil v silné konkurenci 2. místo.
Cyklistická sezona se rozjela již v dubnu a přinesla cyklistům Apache LOKO Trutnov první medaile. Na MK XCO v Teplicích n. Met. získal zlato Marek Míl, dále získal dvě první místa na Hradeckém poháru XCO, 1. místo ve Stalak Cupu a 3. místo na Ratibořickém maratonu mtb.
Martin Lelek (kadet) získal také 1. místo v Teplicích n. M, stejně jako junior Josef Mojžíš. Josef přidal ještě bronz z MK v Hodkovicích v silniční časovce a dvě 3. místa v Ratibořickém maratonu a Stalak Cupu.
Junior Martin Tichý si v silničním závodě jednotlivců na MK v Hodkovicích dojel pro 2. místo.
V kategorii masters získal stříbro Sláva Žalský na MXC v Branžeži a Jiří Voňka 3. místo na XCM v Ratibořicích. Tady jel také kadet Tomáš Coufal, který obsadil 2. místo.
Z nejmladších závodníků bodovala Anička Kráčmarová, která byla na Aprílové osmičce 2. a na Mercedes-Benz Cupu Stolové hory obsadila 3. místo.