Kuželky Trutnov - Pěkné výsledky trutnovského mládí

Trutnovské naděje pokračují v pěkných výkonech, z nichž i trenéři sklízejí sladké ovoce za pečlivou péči. Nižší krajské soutěže už mají přestávku, v příštím víkendu se představí už jen A družstvo ve III.lize a divizní Béčko v Pardubicích. Zato mládež má nabitý program.

Východočeská divize:

Předposlední podzimní utkání na domácích drahách bylo ve znamení piety nad úmrtím Tomáše Ryšavého. Při nástupu k utkání uctili aktéři i pěkně zaplněné hlediště jeho památku minutou ticha a trutnovští hráči nastoupil s černými stužkami na dresech. Utkání pak bylo zajímavé a napínavé až do konce, závěr však jednoznačně patřil domácím.
11.kolo: LOKOMOTIVA B : SKK SVIJANY VRCHLABÍ B  10:6   2649:2598
Nejlepší hráči Lokomotivy : Miloš Veigl 470 (vrátil z Číny docela ve formě), Karel Kratochvíl 455, Petr Holý ml. 451, Jaroslav Jeníček 436 - hvězdou utkání pak byl vrchlabský Pavel Maršík 480

Tabulka po 11.kole :
1. Tesla Pardubice             11  8 1 2   116:60   17
2. SKK Třebechovice         11  8 1 2   114:62   17
3. SKK Hořice B                11  7 1 3   115:61   15
5. LOKOMOTIVA B          11  7 0 4    94:82   14

Východočeský přebor:

Pořádně vystrašilo domácího favorita C družstvo složené až na jednu hezkou vyjímku ze samých seniorů. Po první čtveřici svítil na ukazateli výsledků stav 0:4 s náskokem 78 kuželek. Pak však už tlačili „méně na pilu" a konečný výsledek pak byl dle očekávání.
11.kolo : SKK HOŘICE C: LOKOMOTIVA C          12:4   2591:2545
Nejlepší hráči Lokomotivy: Karel Slavík 478, Vendulka Plšková 455, Vendy Krulišová 411, Zdeněk Navrátil 406 – u soupeřů Jan Masopust 445
Tabulka po 11. (posledním podzimním) kole:
1. SKK Jičín C               11  10 0 1   126:50   20
2. TJ Dvůr Králové A      10   9 0 1   114:46   18
3. TJ Nová Paka B         11   8 0 3   106:70   16
10. LOKOMOTIVA C       11   2 2 7    66:110   6

ČESKÝ POHÁR DOROSTU (BEVAR CUP)
Výkony člena reprezentačního družstva dorostu Davida Ryzáka jsou opět ozdobou této zprávy. Ve třetím turnaji soutěže ve Vrchlabí obsadil 4.místo a celkově už vede !