Krkonošská 70 - Krkonoše, Špindlerův Mlýn, Svatý Petr

Krkonošskou 70 vyhráli trutnovští obhájci s velkým náskokem


Trutnov - V obměněné sestavě, s jiným názvem týmu, ale Krkonošskou 70 v běhu na lyžích po roce vyhrála zase hlídka z Trutnova. Hlavní závod družstev na 70 kilometrů ovládl Kasper Swix team ve složení: Petr Holub, Pavel Šimek, Jan Hruška, Petr Javůrek a Jan Fišnar. Ve Špindlerově Mlýně, odkud ráno startovali, se objevili krátce před polednem - po 3 hodinách 51 minutách a 42 vteřinách

tn kasper

Kasper Swix team, vítězná hlídka Krkonošské 70 - zleva: Jan Fišnar, Jan Hruška, Pavel Šimek, Petr Holub a Petr Javůrek.



Stupně vítězů z 61. ročníku K-70

70 km hlídky

1. Kasper Swix team (Holub, Šimek, Hruška, Javůrek, Fišnar) 3:51,42,6
2. Žižkovský Tygři B (Kálal, Pela, Sajdl, Kaňka, Švarc) 4:15,40,4
3. Habrdy (Brabec, Tibitanzl, Karban Vondra, Gajdošík) 4:20,58,1
50 km hlídky muži
1. Bike sport Hradec Králové (Kubíček Krejcar, Zelba, Málek, Maroušek) 3:15:15,3
2. TJ Maratonstav Úpice 3:32:54,1
3. VSK Elektro ČVUT 3:34:02,4
50 km hlídky ženy
1. VSK Humanita Praha (Kalinová, Karbanová, Louková, Urbancová, Němcová) 4:07:13,4
2. Dámy s lampiony 4:11:57,4
3. Žižkovský tygři 4:22:27,2
25 km hlídky muži
1. Cyklo Ski Polička zkušení (Klepárník, Šimko, Navrátil, Dvořák, Boštík) 1:37:35,3
2. SK Žamberk - veteráni 2:00:34,4
3. Subterra 3:10:59,1
25 km hlídky ženy
1. Pozitivní nejistota (Hlavová, Vojtíková, Maděrová, Kohoutová, Tartier) 1:59:24,6
2. Matky na trati 2:54:26,5
50 km jednotlivci muži
1. Matěj Kubina (HSK Benecko) 2:46:06,5
2. Petr Pavel 2:49:49,2
3. David Šrůtek (Rossignol racing team) 2:50:27,6
50 km jednotlivci ženy
1. Aneta Drobníková (LSK Lomnice nad Popelkou) 3:25:59,4
2. Tereza Zuzánková (Eleven Run team) 3:35:57,4
3. Lenka Fanturová (SK Zobonos) 4:05:29,5
25 km jednotlivci muži
1. Lukáš Kubričan (Rossignol racing team) 1:09:21,3
2. Matěj Opočenský (Kasper Swix team) 1:10:00,8
3. Karel Janata (HSK Benecko) 1:11:51,5
25 km jednotlivci ženy
1. Eva Stoklasová (Baterca) 1:24:47,4
2. Eliška Plecháčová (ČKS SKI Jilemnice) 1:26:02,3
3. Radka Votočková (LSK Lomnice nad Popelkou) 1:28:22,3
25 km fatbiky
1. Jiří Reeh (Cyklosport pitstop.cz Uvex) 1:11:31,3
2. Josef Doleček (Fort SMC) 1:12:22,3
3. Jan Šťastný (Alset Racing Team) 1:17:48,1