Medaile pro LOKO Trutnov

Mladí závodníci a závodnice cyklistického oddílu Apache LOKO Trutnov bodují na závodech. V dubnu zajeli výborné výsledky na trati Aprílové osmičky MTB v Teplicích. Žákyně mladší Vendula Mračková spolu s Káťou Šefcovou vybojovaly 1. a 2. místo ve své kategorii (viz foto).

Cyklistika-Teplice-Aprilstupne

Dařilo se tam i jejich starším kamarádům. David Bubák v kategorii kadeti obsadil 2. místo, kadetka Jana Adámková obsadila 5. místo v kombinované kategorii ženy-juniorky-kadetky a Petr Adámek vystoupil na stupeň nejvyšší mezi juniory.

Naše nejmladší závodnice Vendulka Mračková a Káťa Šefcová skvěle zabojovaly a postavily se na stupně vítězů na Junior Trophy na Tour Škoda Auto 14. května v Mladé Boleslavi na závodě Kolo pro život - kategorie mladší žákyně.

cyklistika2011-Kolo1

Na trati mladoboleslavského závodu ..

cyklistika2011-Kolostupn

Vendula ve vítězném dresu a Káťa na 3. místě.

Velmi dobrých výsledků v závodech Českého poháru na silnici dosáhli Jana Adámková a Lukáš Slavík. Oba dojeli na kriteriu na 4. místě.