Víkend plný cyklistiky

Minulý víkend patřil v našem regionu cyklistům - v Peci pod Sněžkou se pořádaly hned tři cyklistické závody : MČR v cross country, MČR ve four crossu a nedělní XCO open závod pro všechny příznivce cyklistiky.

Tento závod se jel na zkrácené mistrovské trati.

cyklistika2012-Pec1

Stupně vítězů pro naše mladé závodnice

I tato akce přinesla cyklistům Apache LOKO Trutnov velmi dobré výsledky. Na MČR v cross country si Jana Adámková (kadetky) dojela pro výborné 5. místo, Lukáš Slavík (kadeti) obsadil ve velmi silné konkurenci 8. místo. Petr Adámek (muži) musel ze sobotního závodu pro defekt odstoupit, ale v neděli vybojoval výborné 2. místo. Na stupně vítězů se postavila také Vendula Mračková a Káťa Šefcová (žákyně mladší), které obsadily v open závodě 1. a 2. místo.

cyklistika2012-Pec2

Jana Adámková na mistrovské trati

Lukáš Slavík také v týdnu výborně zajel na dráhovém mistrovství republiky v Brně, kde v bodovacím závodě na 20 km obsadil 3. místo a jako člen družstva přispěl k 3. místu ve sprintu a 2. místu ve stíhačce.